Velkommen til Hånes menighet - Den norske kirke

Vinnere av julemesselotteriet 2020

Vinnere av voksenloddboka:

  1. Kunst av Birte Lohne Pyramindehuset Kunstgalleri:  Line Byremo
  2. Årsabonnement Fitness 24/7:   Sander Jomås
  3. Fotokunst av Helge Dyrholm – Piningen:  Kitty Bjørnestad
  4. 2 settglass fra Knapstad Glass : Lillian Hånes
  5. Fotokunst av Helge Dyrholdm – Solvika:  Kristi Johannnsen
  6. Overnatting for 2 pers.  på Thons Hotell Norge:  Berit Nome
  7. Bluetooth høyttaler:  Inger Fauske
  8. Gavekort Gofoten – Fotbehandling:  Tina Sødal
  9. Engel av Hanne Timenes:  Lukas Heggland
  10. Mariusgenser:  Vidar Marisson
  11. Adventsløper:  Anette Brandsdal
  12. Engel av Hanne Timenes:  Inger Nilsen
  13. Matkasse:  Fam. Gerd Daghild Lædre
  14. Gavekort kake (16 pers.) fra Coop Prix Hånni:  Anne Moseid
  15. Gavekort Meny Sørlandsparken:  Paul Richardsen
  16. Gavekort Meny Sørlandsparken:  Arild Wolles
  17. Fruktkurv:  Stian Rönvåg
  18. Strikka sjal – beige/brunt:  Holtan
  19. Strikka sjal -beige/rødt: Harald T.
  20. Strikka Sjal – blått::  Trond Helge Ilebekk
  21. Bilde av Rakel F. Flåten:  Inger Elise Clausen
  22. Gavekort Sørlandets Hudpleieskole:  Malin Byremo Pettersen
  23. Gevinst fra Notura:  Harald T. Hansen
  24. 2 kg «Kvikk Lunch»:  Camilla Vehus
  25. 2 kg «Kvikk Lunch»:  Thor Onarheim
  26. Sylte (Notura) og gavekort Pizzabakeren:  Arne Fauske
  27. Skjærefjøl, lysestaker og gavekort:  Hildegunn Tønnesen Seip
  28. Spautstyr, sokker og gavekort:  Kjellfrid Tolfsen
  29. Hårprodukter, Ragnhilds frisør og gavekort:  Randi Holskog
  30. Hårprodukter, Ragnilds frisør og gavekort:  Vilde I. Johansen

Vinnere av barneloddboka:

  1. Gavekort 3000 kr fra «Sykkelguttane»:  Fernanada Flom
  2. Traktor til å sitte på:  Trine Loland
  3. Dokkevogge:  Else Wallem Åsdal
  4. Sabeltannskute:  Karit Trømborg
  5. Dokke M/dokkeklær:  Åse Loland Fredheimn
  6. Stor kosebanse:  Erna Skinnemoen
  7. Dokkeklær:  Åse Loland Fredheim
  8. Stor kosedyr- krokodille:  Blakseth
  9. Lego Friends:  Elisabeth Hollerud
  10. Sykkelhjelm:  Samuel Bostrøm
  11. Strikka barnejakke:  Jenny Bostrøm
  12. 2 kg «Kvikk Lunch»:  Niklas Gravdal
  13. 2 kg «Melkesjokolade»:  Anna Ø. Hafredal
  14. Sabeltannsekk m/termos:  Betta Jakobsen
  15. Duploeske:  Elisabeth Hansen
  16. Eske m/lørdagsgodt:  Grete Elise Ø. Pettersen
  17. Sekk m/Chips:  Bente Haugen
  18. Spisebrikker, Halloween:  Trine Tønnessen
  19. Sekk m/Chips:  Anne, Eivind Vrånes
  20. Spisesett + termos:  Jakob Hollerud
  21. Sekk med trikseball og termos:  Håkon Trømborg